VŠEOBECNÉ Obchodní podmínky

Michaela Schmucker
Zámrsky 57
Hranice 753 01
IČO: 03131866
DIČ: CZ7355250331

ŽL vydal ŽO Městké části Praha 6, c.j. UMCP3 118642/2018


tel.: +420 605 269 520
http://www.mamut-photo.com

Článek 1

Základní ustanovení

1. Tyto Všeobecné obchodní podmínky (dále jen VOP) upravují dodavatelsko-odběratelské vztahy v oblasti prodeje zboží. Jsou závazné při prodeji zboží kupujícímu.

Článek 2
Cenové a platební podmínky, čas plnění

1. Ceny v e-Shopu jsou aktuální a jsou uvedeny včetně DPH.

2. Jednotlivé prodeje se uzavírají na základě objednávek kupujícího vytvořených ve virtuálním obchodě. Objednávka musí obsahovat tyto základní náležitosti:
- identifikaci kupujícího (nutná registrace),
- množství požadovaných kusů produktu,
- požadovaný způsob platby, způsob dodání zboží a místo plnění
- cenu

3. Kupující se zavazuje uhradit prodávajícímu kupní cenu v požadované výši.

4. Způsoby platby:

Zboží je zasíláno prostřednictvím České Pošty.
Doba doručení od odeslání dle podmínek České Pošty (většinou do pěti dnů od odeslání).
Cena objednaného zboží se navyšuje o aktuální platnou částku poštovného a balného uvedenou při způsobu dopravy.

Platba předem převodem na bankovní účet:
Doba doručení dle podmínek České Pošty (většinou do tří dnů od odeslání).
Cena objednaného zboží se navyšuje o aktuální platnou částku poštovného a balného uvedenou při způsobu dopravy.
Číslo účtu:2200350506 / 2010(Fio banka)

Variabilní symbol: číslo objednávky

Článek 3
Slevy

1. Pokud chcete odebrat větší množství zboží (10ks, kilogramy, litry,...), můžete se na nás obrátit prostřednictvím e-mailu. Uveďte požadované množství a my Vám zašleme kalkulaci na velkoobchodní cenu. Velkoobchodní cena se může s odstupem času měnit v závislosti na režijních poplatcích a cenách dodavatele.

2. Každý slevový kupón lze uplatnit jen jednou na jeden nákup.

3. Slevy nelze sčítat.

Článek 4
Dopravní a expediční podmínky

1. Objednané zboží zasíláme Českou poštou pouze na území ČR. Pošta doručuje zboží až do domu. Jestliže Vás nezastihne, uloží zboží na Vaši poštu a vypíše Vám lísteček o uložení balíku. Pokud Vám Česká Pošta do 5-ti pracovních dnů od našeho potvzení Vaší objednávky zboží nedodá a nedostali jste oznámení o uložené zásilce, zkuste nejprve kontaktovat Vaší doručovací poštu. Může se stát, že se ztratil lístek o doručení, zboží leží na Poště a nevíte o tom. Pokud Vaši zásilku neevidují, kontaktujte nás prosím.

2. Při převzetí zásilky osobně z rukou kurýra před domem nebo na pobočce České Pošty informujte pracovníka pošty, který Vám ji vydal, že chcete zkontrolovat obsah a stav objednaného zboží. Pokud by bylo zboží jakkoli poškozené, na místě zásilku reklamujte. Na pozdější reklamace nemusí Česká Pošta brát zřetel a my také ne. Obsah a stav zboží se u nás před odesláním fotografuje, pro případné reklamace nekompletnosti či vady objednávky. Je tak snadno dohledatelné v jakém stavu bylo od nás zboží expedováno. Zásilky jsou u České Pošty námi pojištěné.

3. Naše standardní doba doručení u skladových položek je 2 - 10 pracovních dnů od objednávky dle způsobu dopravy. Pokud bychom neměli zboží skladem a dodací lhůta by se mohla protáhnout, informujeme Vás prostřednictvím e-mailu.


4. Do ostatních států Evropské unie zasíláme prostřednictvím přepravní společnosti TNT a DPD. Pro urychlení doručení uvádějte prosím ve Vašem profilu telefonní číslo aby se s Vámi mohla přepravní společnost skontaktovat ohledně času doručení zásilky.

Článek 5
Reklamační dispozice/řád

1. Reklamace se řídí Občanským a Obchodním zákonem České republiky.

2. Kupující ve vlastním zájmu zajistí, aby bylo zboží zabaleno do vhodného a dostatečně chránícího obalového materiálu vyhovujícího nárokům přepravy křehkého zboží a označí zásilku příslušnými symboly (křehké, atd.). Po řádném vyřízení Reklamace vyrozumíme zákazníka a zboží zašleme. Zboží na reklamaci posílejte v původním obalu (pokud možno) a hlavně doporučeně!. Dopravce neručí za špatně/nevhodně/nedostatečně zabalené zásilky. POZOR - výrobce obvykle neuznává záruku u zboží poškozeného při přepravě i když se závada projevila před transportem.

Doporučujeme:
- doložit doklad o vlastnictví zboží (faktura, účtenka – pokud možno kopie) , nebo uvést jeho variabilní symbol
- záruční list (byl-li při nákupu vystaven/přiložen)
- co nejvýstižnějším způsobem popsat závadu, její projevy, případně četnost výskytu

Doporučení pro postup rychlého řešení reklamace:
1. Zavolat na telefonní číslo 605 265 520
2. Zaslat kompletní zboží na adresu:
Michaela Schmucker
Zámrsky 57
753 01 Hranice


Do balíčku mimo reklamovaného zboží přiložit kopii faktury a přesný popis závady Zboží je třeba důkladně zabalit, aby se cestou nepoškodilo. Reklamované zboží posílejte doporučeně (neznamená na dobírku).
3. V případě, že chcete informace o probíhající reklamaci volejte na výše uvedené číslo.

Článek 6
Informace o zboží

1. Všechno zboží je popsáno v dobré víře tak nejdůkladněji, jak jen považujeme za nutné, abyste si mohli udělat představu o tom, co Vám nabízíme.
Pokud byste měli zájem o jakékoli další informace o zboží v našem obchodě, kontaktujte nás prosím.


Článek 7
Odstoupení od kupní smlouvy

1. Odstoupení od kupní smlouvy ze strany kupujícího v případě neosobního způsobu doručení zboží (nevztahuje se na osobní převzetí zboží v místě prodávajícího): V souladu se zákonem č. 367/2000 máte jako zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, žádáme Vás o dodržení níže uvedeného postupu:
1. Kontaktujte nás (viz kontakty), že žádáte o odstoupení od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a Vaším číslem účtu či adresou pro vrácení peněz.
2. Pokud jste již zboží obdržel a převzal, zašlete jej zpět na naší adresu uvedenou v sekci kontakt a to za následujících podmínek:
- zboží musí byt v původním nepoškozeném obalu,
- zboží nesmí být použité,
- zboží musí být nepoškozené,
- zboží musí být kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd.),
- společně se zbožím musí být zaslán doklad o koupi nebo jeho kopie.
3. Zboží, prosím, posílejte doporučeně a pojištěné (minimálně na kupní cenu), jelikož neručíme za jeho případnou ztrátu či poškození cestou k nám (doporučeně neznamená na dobírku).

2. Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme složenkou nebo převodem na Váš účet a to nejpozději do 14 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží.

3. V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme bohužel moci akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.


Článek 8
Záruční podmínky

1. Na zboží prodané naší společností se vztahuje záruka dle zákona České republiky, tedy 2 roky.

2. Na zboží s nižší záruční dobou jsou uvedeny datum výroby a doba expirace.

3. Pokud se zbožím nebudete spokojeni, můžete jej do 14-ti dnů vrátit (nevztahuje se na osobní odběr). Záruka se nevztahuje na poškozené zboží, které již zákazník odebral od dopravce (jak odebírat zásilky od dopravce viz. obchodní podmínky). Převzetím zásilky od dopravce na sebe zákazník bere veškerou zodpovednost za manipulaci a skladování zboží.


Článek 9
Ochrana osobních údajů

1. Respektujeme a chráníme vaše soukromí – tak jak nám to ukládá zákon.

2. Abychom vám mohli nabídnout komplexní služby, potřebujeme evidovat některé Vaše údaje. S veškerými Vašimi daty (kontaktní údaje, data o nákupech apod.) samozřejmě zacházíme jako s důvěrnými informacemi a chráníme je před zneužitím. Některé údaje jsou nezbytné pro provedení účetních operací, archivaci daňových dokladů či identifikaci bankovních převodů. Vaše data budou dle zákona zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím. Vyjímku tvoří pouze veřejný dopravce, kterému je na objednávce přepravy předáváno nezbytně nutné množství údajů sloužící pro bezproblémové dodání zboží.

3. Používáním tohoto internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním informací o Vás a Vašich nákupech (za zde uvedených podmínek). Registrací v rámci internetového obchodu, registrací žadatele o novinky, účastníka ankety, soutěže a dalších jiných forem registrace automaticky souhlasíte, že můžete být informováni o novinkách v našem internetovém obchodě e-mailem, poštou, telefonicky, nebo jiným způsobem. Pokud si nebudete přát získávat tyto informace, máte možnost kdykoli jejich zasílání ukončit – v případě e-mailu např. dle postupu uvedeného v každé zasílané zprávě.

4. Pokud si nepřejete abychom Vás jakýmkoli způsobem nadále kontaktovali, nebo uchovávali Vaše data, z databáze Vás odstraníme.

5. Při nezabezpečeném internetovém provozu nelze zabránit odposlechu a zneužití Vámi zadaných informací přenášených prostřednictvím veřejné datové sítě. Pro přenos citlivých informací doporučujeme použití zabezpečených webových stránek. Toto upozornění platí zejména pro zasílání čísel kreditních karet apod.

6. Náš internetový obchod si i přes veškeré technické a organizační zabezpečení vyhrazuje právo ustoupit od záruky bezpečnosti v případě napadení serveru hackerem.

Článek 10
Závěrečná ustanovení

1. Tyto VOP jsou platné pro všechny obchodní případy uzavírané firmou Michaela Schmucker MAMUTphoto ode dne jejich vyhlášení.

2. V závislosti na změně příslušných právních norem, jakož i obchodní politice firmy, si firma Michaela Čambálová MAMUTphoto vyhrazuje právo VOP měnit. Tuto změnu a její účinnost společnost vyhlásí vhodným způsobem předem.


Porovnat 0

Žádný produkt

Určitě Doručení
0,00 € DPH
0,00 € Celkem

Ceny jsou s DPH

Objednat